česky | english
TYMA CZ
řemeny, převody
a dopravní pásy
Nákupní košík je prázdný

Continental Contitech

Firma TYMA CZ, s.r.o. je autorizovaným distributorem firmy CONTINENTAL CONTITECH Power Transmissions Group.

Continental

Contitech je světoznámá značka výrobků a systémů vysoké technické úrovně, vyráběné z kaučuku a plastů v kombinaci s jinými materiály.

Continental halaContitech je důležitým partnerem všech průmyslových odvětví od automobilového průmyslu, přes výrobu kolejových vozidel, letecký průmysl až po konstrukci strojů a přístrojů. Contitech je součástí koncernu Continental AG, který s více než 100 výrobními závody ve všech mezinárodních lokalitách a více než 85.000 zaměstnanci patří k největším firmám v Evropě.

Contitech Power Transmission Group (pohonné systémy) vyvíjí, vyrábí a dodává hnací řemeny jako součásti systémů řemenových pohonů pro automobily, stroje, zařízení a přístroje. Contitech spolupracuje s prvovýrobci, vývojem, servisem i obchodem s náhradními díly v celosvětovém měřítku. V oblasti hnacích řemenů pro průmyslové použití vyvíjí a vyrábí Contitech inovační pohonné systémy s klínovými, drážkovými, ozubenými a plochými řemeny.

Díky součinnosti v oblasti vývoje materiálů, technologie a konstrukce v rámci koncernu Continental AG jsou nabízena nejmodernější řešení pro dosažení maximálního výkonu, technického designu, životnosti a spolehlivosti.

K dispozici výběr z více než 10.000 rozměrů a provedení, které lze okamžitě dodat.
CONTINENTAL CONTITECH je výrobcem řemenů značky SYNCHROFORCE®, SYNCHROBELT®, SYNCHROCOLOR®, SYNCHROFLEX®, SYNCHROCHAIN®, MULTIRIB®, CONTI-V ADVANCE FO®-Z a FO®-Power, VARISPEED® nebo POLYFLAT®.

Přechod na oficiální stránky výrobce:
Continental Contitech Power Transmission System - www.contitech.de

Soubory ke stažení: