Logo společnosti Tyma - 20 let
řemeny, převody
a dopravní pásy
Nákupní košík je prázdný

TYMA poradenský newsletter "Marion radí"

"Marion radí" je pravidelně zasílaný emailový zpravodaj plný zajímavých informací z oblasti řemenových převodů a ostatních souvisejících oblastí. Newsletter budeme zasílat zdarma podle aktuální situace.

Co získáte přihlášením?

  • nejnovější zprávy, aktuality a trendy z oboru
  • rady a doporučení k návrhu, montáži a údržbě řemenových převodů
  • informace a novinky přímo od výrobců
  • novinky v oboru představené na veletrzích a výstavách ve světě

Stále se nemůžete rozhodnout? Prohlédnětě si poslední newsletter v pdf formátu (pdf, 238 kB).
Archív poradenského newsletteru najdete v rubrice časté dotazy.

Přihlášení k odběru
Chcete-li si náš newsletter přihlásit, stačí zapsat emailovou adresu:


Po odeslání vám přijde email se žádostí o potvrzení registrace (chráníme vás tak proti přihlášení cizí osobou). Jedno kliknutí na zaslaný odkaz pak stačí, abyste se připojili k ostatním spokojeným uživatelům tohoto užitečného nástroje.

Odhlášení zpravodaje
V případě, že již nebudete mít o náš newsletter dále zájem, snadno si jej můžete odhlásit kliknutím na unikátní odkaz uvedený v patičce každého emailu.

Ochrana osobních údajů
Na svěřený email nebudeme zasílat nic jiného než objednaný newsletter. Společnost TYMA CZ, s.r.o., se ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, zaručuje, že nesbírá a neshromažďuje žádné osobní údaje, pokud jí je návštěvníci (zákazníci, obchodní partneři) sami dobrovolně neposkytli, např. ve formě anket, registrace, soutěží apod.

Společnost TYMA CZ, s.r.o., se zavazuje chránit veškeré poskytnuté osobní údaje, neboť je považuje za přísně důvěrné, a ve shodě s výše uvedeným zákonem proto nemohou být bez výslovného souhlasu zveřejňovány, prodávány ani vyzrazeny třetím osobám, s výjimkou případů stanovených tímto zákonem.