Tyma.cz | 20 let | 1998 - 2018
řemeny, převody
a dopravní pásy
Nákupní košík je prázdný

TYMA CZ, s.r.o.

Jsme specializovaný výrobce a dodavatel řemenů, řemenic, plochých řemenů a pásů, řetězů, řetězových kol, hřídelových spojek, ložisek, kladek a dalších součástí převodů.

Naše firma TYMA CZ, s.r.o. je soukromá česká firma. Dodáváme klínové, ozubené, drážkové, variátorové řemeny a řemenice, ploché řemeny a dopravní pásy, řetězové převody, hřídelové spojky, upínací pouzdra a další součásti převodů.

Vyrábíme na zakázku ozubené řemeny, ploché řemeny a dopravní pásy, řemenice, řetězová kola a jiné výrobky.

Jsme oficiálním distributorem výrobců řemenů firem Continental ContitechRoulunds Rubber v České republice, servisním partnerem výrobce plochých řemenů a dopravních pásů firmy Ammeraal Beltech. Dále zastupujeme výrobce řetězů Donghua a výrobce hřídelových spojek Tschan.

Sídlo firmy je od roku 2007 v Trmicích u Ústí nad Labem ve vlastním průmyslovém areálu. K dispozici zde máme dostatečné skladovací a manipulační prostory včetně mechanizace, což nám umožňuje dodávat široký sortiment klínových a ozubených řemenů, řemenic, dopravních pásů, pouzder, řetězů, řetězových kol a dalšího materiálu přímo ze skladu a reagovat tak pružně na potřeby zákazníků. Využitím moderního strojního vybavení dosahujeme vysoké kvality a produktivity práce.