Hledat
CZK | EUR
česky CS | english EN
TYMA CZ
řemeny, převody
a dopravní pásy
Nákupní košík je prázdný

O firmě TYMA CZ, s.r.o.

Jsme specializovaný výrobce a dodavatel řemenů, řemenic, plochých řemenů a pásů, řetězů, řetězových kol, hřídelových spojek, ložisek, kladek a dalších součástí převodů.

TYMA CZ - sídlo firmy 2019

Naše firma TYMA CZ, s.r.o. je soukromá česká firma. Dodáváme klínové, ozubené, drážkové, variátorové řemeny a řemenice, ploché řemeny a dopravní pásy, řetězové převody, hřídelové spojky, upínací pouzdra a další součásti převodů.

Vyrábíme na zakázku ozubené řemeny, ploché řemeny a dopravní pásy, řemenice, řetězová kola a jiné výrobky.

Jsme oficiálním distributorem výrobců řemenů firmy Continental Contitech v České republice, servisním partnerem výrobce plochých řemenů a dopravních pásů firmy Ammeraal Beltech. Dále zastupujeme výrobce řemenů BANDO a BEHA Belt, řetězů KÖBO a výrobce hřídelových spojek ESCO, RINGFEDER/TSCHAN, KWD.

Sídlo firmy je od roku 2007 v Trmicích u Ústí nad Labem ve vlastním průmyslovém areálu. K dispozici zde máme dostatečné skladovací a manipulační prostory včetně mechanizace, což nám umožňuje dodávat široký sortiment klínových a ozubených řemenů, řemenic, dopravních pásů, pouzder, řetězů, řetězových kol a dalšího materiálu přímo ze skladu a reagovat tak pružně na potřeby zákazníků.

Další obsah v této sekci