Tyma.cz | 20 let | 1998 - 2018
řemeny, převody
a dopravní pásy
Nákupní košík je prázdný

Návrh a výpočet převodů, školení, poradenství

Provádíme návrhy a výpočty řemenových převodů s klínovým, ozubeným a plochým řemenem. Návrh dopravních pásů, řetězových převodů, hřídelových spojek a dalších nabízených součástí.

NašProvádíme návrh a výpočet převodůi pracovníci jsou vyškoleni jednotlivými výrobci. Dle Vašeho zadání Vám provedeme výpočet převodů, výběr nejvhodnějších variant. Naši technici mají k dispozici výpočtové programy a technické podklady jednotlivých typů převodů. Ve složitějších případech spolupracujeme přímo s technickým oddělením u výrobce.

V případě potřeby Vám zašleme technické podklady a rozměrové listy, Řada technických katalogů je možno stáhnout zde na stránkách v rubrice Technické informace nebo Katalogy ke stažení.

Výpočet řemenů a poradenská činnost se provádí zcela zdarma v rámci našich služeb.

Školení v oblasti řemenů a převodů

Pro naše zákazníky jsou školení bezplatné, pro ostatní firmy dle dohody. Nabízíme následující školení - přihláška ke školení:

  • Základní školení v oblasti pohonů klínovými a ozubenými řemeny pro pracovníky údržby.
  • Místo konání: přímo na pracovišti nebo ve firmě TYMA CZ. Doba trvání: ca. 2 hodiny.
  • Rozšířená školení pro konstruktéry, servisní techniky nebo obchodní partnery.
  • Rozsah, místo a doba konání jsou sjednávány individuálně.

Výpočet řemenů „ContiTech Suite”

Aktuální verzi programu ContiTech Suite můžete stáhnout v rubrice Ke stažení. Program je určen pro výpočet klínových, ozubených, drážkových a násobných klínových řemenů.

V případě technické pomoci, výpočtu a školení kontaktujte naše technické zástupce v jednotlivých regionech, kteří s Vámi dohodnou další postup nebo vám poskytnou potřebné informace. Naši technici vám mohou současně zjistit příčiny poruch řemenových převodů.